| Devylgreen a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Trend Lite. I-am schimbat rom-ul si am pus Lineage OS dar pentru ca avea buguri l-am pus inapoi pe cel oficial dar dupa ce se instaleaza, se deschide si imi da direct aceasta eroare: https://imgur.com/a/SCbx4wy si nu imi citeste cartela. Ce pot sa-i fac sa-l repar? Am incercat sa descarc de pe SamMobile dar nu merge.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cred că e timpul să-ți iei un telefon nou

| Devylgreen explică (pentru sierra1):

In *** am intrebat prostule....nu vii tu si imi spui sa-mi cumpar telefon nou...

| sierra1 a răspuns (pentru Devylgreen):

Jegu' ăla de tel. al tău, nu va mai behăi niciodata!
De ce afirmi "nu vii tu si imi spui sa-mi cumpar... " Nu meriți să-ți oferi așa ceva?

tradu, ce-i asta: "In *** am intrebat prostule"?

| sierra1 a răspuns:

Userul dă dovadă cruntă de respect. Rog luați măsuri. Mulțumesc!