| Devylgreen a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Trend Lite. I-am schimbat rom-ul si am pus Lineage OS dar pentru ca avea buguri l-am pus inapoi pe cel oficial dar dupa ce se instaleaza, se deschide si imi da direct aceasta eroare: https://imgur.com/a/SCbx4wy si nu imi citeste cartela. Ce pot sa-i fac sa-l repar? Am incercat sa descarc de pe SamMobile dar nu merge.
Poate sa fie din cauza ca atunci cand i-am dat wipe cu TWRP am bifat: Dalvik/ ART Cache, EFS, Cache, System, Data si Internal Storage.

1 răspuns:
| Bogdan70001 a răspuns:

R: Nu este de la ce ai zis in ultima parte, ba chiar ai facut totul cum trebuia prin stergerea celor enumerate de tine mai sus.
Imi poti spune mai exact cum zici tu ca ai facut rost de ROM-ul original. Daca este o versiune modificata pot apaea si probleme de genul, sfatul meu este sa schimbi ROM-ul cu unul mai bun(evita ineage OS pentru ca nu numai tu ai intmpinat bug-uri ci si eu si multi altii)
Alte solutii: -
Daca ti-am fost de ajutor nu uita de funda si evaluarea raspunsului raspunsului ca fiind folositor si/sau inteligent
Nume user: Bogdan70001
Utilizator: Senior
Raspund frecvent la categoriile: Telefonie, Tehnologie
Cele mai multe raspunsuri le dau la