| Bobytza97 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Trend Plus si as vrea sa stiu cum fac sa se trezeasca sau deschida ecranul atunci cand primesc notificare de la What's App fara sa instalez vreo aplicatie de lock-screen.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

In setari la wapp, la cele de notificari. trebuie sa setezi fereastra pop-up.

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Buna. Uite cum trebuie sa faci.
Pentru fiecare aplicatie..de ex whatsapp.
intra in whatsapp la setari-notificari - fereastra popup -acolo ai diferite optiuni. Cand sa primesti notificarea. Cand e ecranul stins. Sau mereu. Si atunci cand vei avea ecranul stins..stand by. Cand primesti mesaj pe whatsapp.Pe ecran iti va aparea o notificare cu mesaj pe whatsapp. Sper ca te-am ajutat.