| Alex4Fun1987 a întrebat:

Am un telefon Samsung Gt-s7250d, si mi-am uitat parola de la tel... cum il deblochez? Helllp big grin

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Il poti debloca cu contul de Google sau resetand telefonul.

| davidtm a răspuns:

Eu asa am facut la mai multe telefoane:
1.stinge telefonul
2. tine apasat butonul de volum plus, si butonul de aprindere, simultan timp de 5 sau 10 secunde
3.alege cu butonul volum wipe data/factory reset (ceva de gen)si dupa apasa butonul de pornire(butonul power)ca sa selectezi.
4.asteapta sa se terminte procesul.
5.acum alege cu butonul volum reboot, sau reboot system now. dupa apasa cu butonul de pornire.
6.asteapta..ai telefonul ca nou!
sa-mi zici ce n-ai inteles.

| Alex4Fun1987 explică (pentru davidtm):

Nu merge...nici nu se aprinde asa