| GabrielStefan a întrebat:

Salut, am un telefon Samsung S3650 Corby si vreau sa stiu daca pot asculta muzica prin intermediul castii bluetooth? trebuir o anumita casca bluetooth pentru Samsung sau orice casca?

2 răspunsuri:
| KinekT a răspuns:

Trebuie o casca compatibila cu versiunea bluethooth-ului telefonului.Afli mai multe informatii din magazine.

| adych a răspuns:

Problema e umratoarea, daca vrei sa asculti muzica iti trebuiesc casti bluetooth stereo si sunt cam scumpe, iar cele simple nu dransmit decat voce (convorbiri)