| Bobi1233 a întrebat:

Salut am un telefon Samsung s5620 monte si cand vorbesc la el mise inchide singur ce pot sa-i fac?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Să l duci la reparat, are o defectiune, un scurt.

| Bobi1233 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Poate o fi ca i-am schimbat softu?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Bobi1233):

Nu stiu, mergi cu el la cei care se ocupă de reparatii, poate fii orice.

| FkThRz a răspuns:

In primul rand sa te asiguri ca ecranul este blocat atunci cand il duci la ureche. Daca dupa ce ai facut asta se comporta la fel cauta-i garantia si daca te mai incadrezi in timp du-te cu el la reparat.

| Bobi1233 explică (pentru FkThRz):

Dacai schimbi softul nu mai poti folosi garantia si da e blocat si se inchide singur.

| Diggy98 a răspuns:

Clar e de la soft. Daca i-ai bagat unul orogonal o sa fie acceptat la garantie, daca nu...platesti resoftarea la un service specializat. Sper ca am fost de ajutor!

| Bobi1233 explică (pentru Diggy98):

Si cam cat costa resoftarea?