| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un telefon Sony Xperia E1 Dual Sim si cand bag incarcatorul la incarca nu vrea sa se incarce. Imi arata becul rosu ca se stinge si se aprinde inloc sa stea pe loc, iar cand apare bateria aia pe ecran ca se incarca dispare repede. Ce poate sa aiba? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| georgianastefi a răspuns:

S-ar putea ca incarcatorul sa se fi stricat.Si noi am avut o astfel de problema la tableta noastra.Incearca sa il pui la incarcat cu un alt incarcator, iar daca asa se incarca ar trebui sa iti cumperi un nou incarcator( nu sunt foarte scumpe -in jur de 20 lei-)