| Anonimul987546 a întrebat:

Am un telefon Sony Xperia Z1 Compact,care s-a blocat în timpul unui joc.A rămas practic imiaginea de la ultima scenă.Am incercat sa il sting/aprind dar rămâne așa cand apas pe butonul de stingere se stinge,iar cand apas pe cel de aprindere se aprinde,dar rămâne tot așa cu imaginea blocata.Ce să fac nu am garantie,aceasta fiind expirata! Aștept răspunsuri serioase,nu gen,, schimba-l"!

Răspuns Câştigător
| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

Nu stiu sigur daca acest model, are un locas intr-o parte (o gaurica ca sa intelegi unde ar trebui sa scrie RESET )daca nu scrie ia o scobitoare ceva si baga varful in acel locas, ai grija nu forta sa nu bagi in locasul microfonului, daca nu reseteazal din butoane, sunt tutoriale. uite sper ca te ajuta https://www.youtube.com/watch?v=SY7KP32Huog

1 răspuns: