| Valy20032003 a întrebat:

Am un telefon Vodafone Smart Prime 7...
Problema e ca imi citeste doar o cartela, am incercat sa schimb mai multe cartele si nu imi citeste nici macar una dintre cele noi, doar pe cea veche... Ce pot face?

2 răspunsuri:
| Crissiks12 a răspuns:

Stiu cum sta treaba aici am un telefon la fel numai ca nu il mai prea folosesc e un Vodafone Smart4 turbo 4G si e o aplicatie timpita care te pune sa bagi un cod pin de 6 cifre. Daca e asa sa imi zici daca nu sa-r putea sa mai fie o problema.

| Valy20032003 explică (pentru Crissiks12):

Cum se numeste acea aplicatie?