| Sergiu22044 a întrebat:

Am un telefon Xiaomi Redmi Pro Original, si de 3 zile, isi face de cap, uneori se blocheaza, adica ingheata, si daca este e melodie pe fundal, continua sa cante, dar telefonul nu mai raspunde la comenzi, si alteori, se reporneste, iar cand canta ceva pe fundal face un sunet ciudat cand se reporneste, de la ce poate fi, poate fi de la o retea de WiFi, caci face asa de cand m-am conectat de la cea de la Hotelul unde m-am cazat acum 3 zile?

4 răspunsuri:
| MasterGamer1995 a răspuns:

Poate e ceva din fabrica, nu ai garantie pe el?

| Sergiu22044 explică (pentru MasterGamer1995):

Nu, nu e din fabrica, il am de 2 luni, si prima data face asa

| MasterGamer1995 a răspuns (pentru Sergiu22044):

Si eu am un telefon Xiaomi Redmi 3S. Am si eu glitch-uri de genul, dar destul de rar, incerc sa le ignor. Chiar azi am patit cand eram in statie, ecranul avea niste dreptunghiuri verzi. Telefonul s-a oprit si a repornit. Dar nu imi amintesc sa fi patit ceva legat de sunet.
Stiu ca am mai patit o data ca ecranul sa se faca verde si sa se auda un sunet destul de puternic, un fel de *beeep*
Oricum, nu cred ca are vreo legatura cu wi-fi-ul. Totusi incearca sa il duci la reparat.

| Sergiu22044 explică:

Mi se întâmplă când ascult muzică