| Cristian12321 a întrebat:

Am un telefon Zenfone 2 si in el este o aplicatie numita Power saver inainte cand l-am luat imi arata ca icoala la acea aplicatie procentajul bateriei. Acum imi arata doar o frunza alba cu un background verde iar in centrul ei este un fulger transparent oricum. Cum pot face sa-mi arate iar procentajul bareriei la icoana?

Răspuns Câştigător
| WeAreSmart a răspuns:

Uite in setari la baterie si bifeaza "arata procentuajul" sau in setarile acelei aplicatii.

1 răspuns:
| Bogdanbogdan1997 a răspuns:

Setari -> aplicatii -> power saver -> clear data.