| xXDanielTomaCristianXx a întrebat:

Am un Vodafone smart 4 mini si jocurile mari cum ar fi:Real racing3, asphalt 8... Merg greu chiar si la low... Si atunci cand joc ma scoate din el... Din ce cauza ar putea fi... Si ce pot face... Mulțumesc

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Sincer telefonul Vodafone smart 4 mini e cam slabut pentru astfel de jocuri, un telefon cu 1.9 GH-z ar rula mult mai bine. Jocurile gen Subway surfer sau Temple run sunt pentru telefonul tau.

| xXDanielTomaCristianXx explică:

Am avut un Allview a4 duo si RR3 mergea bine si nu ma scotea din el... Allview a4 folosea cu 300 mb ram mai putin acesta foloseste aproape pe toti... Poate fii din aceasta cauza... Ce pot face?