| Mihai_Alin_1996 a întrebat:

Salut,
Am un ZTE Blade A 610+ iar de ieri seara intampin o problema cu acesta. Telefonul a fost lasat la incarcat iar dupa ce l-am scos a inceput sa se utoneze singur fara sa il ating. Am dat resetare la setarile din fabrica dar e tot aceeasi problema. Mentionez ca literele U, H, N nu mai merg. Imi puteti spune de la ce ar putea fi?

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Probabil ca l-ai indoit si sunt foarte sensibile.

| Sunflower1503 a răspuns:

Nu stiu ce are telefonul tau, dar si eu am avut un ZTE, si facea lucruri ciudate. Se inchidea si pornea intruna, i au aparut pe ecran litere de chinezi si filma singur. Mi am luat alt telefon.
Schimba l, ZTE sunt cele mai proaste telefoane cred. Daca nu ai cum sa ti achizitionezi alt telefon, du l de unde l ai cumparat si intreaba ce poti face.
Sper ca o sa rezolvi cu el.

| Bogdanel55 a răspuns:

Nu stiu daca se gaseste vreo rezolvare dar iti recomand sa treci pe Asus, Asus ofer chiar multe fara probleme un telefon bun si la un pret chiar mic este Asus Zenfone 4 Max ZC554KL