| Skullz a întrebat:

Salut, am un zte digimobil si vreau sa intru pe internet. Am si abonament.
Am internet la pc clicknet romtelecom, un exemplu.
Am un laptop care merge la cliknet chiar daca nu are vreo mufa, internetul e in toata casa.
Asa vreau sa fac si la telefon, sa folosesc internetul cliknet, sau un alt mod de a folosi internetul pe telefon.

Funda cel mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din cate stiu trebuie sa ai net prin cablu abia apoi iti instalezi router pentru a avea net in toata casa.Sau ai stick?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU poţi ce vrei tu!

NU poţi avea net wireless pe acest telefon deoarece NU are wi-fi; vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://digimobil.m95.eu/index/zte_digi_mobil_f101/0-62

Toate cele bune.

| Skullz explică (pentru bursuc001):

Si ce ar trebui sa vad acolo?