| Gabi001 a întrebat:

Am un ZTE grand x in și am instalat flashlight. Întrebarea este de ce atunci când trebuie sa meargă încontinuu sta aprins 3sec și se stinge? Aplicația arata ca merge blițul dar nu merge el. Ce as putea face?

1 răspuns:
| PengiunS a răspuns:

Probabil la aplicatia ta ai o roata undeva sus si un patrat unde scrie un numar, daca scrie 1 inseamna ca ai invartit de roata aia, ca sa mearga incontinuu trebuie sa fie 0. Nu stiu ce flashlight ai tu dar daca nu reusesti scoate altu.