| Gabi001 a întrebat:

Salut.Am un zte grand x in, si intrebarea mea este de ce unele jocuri nu imi merg.Adica le instalez si cum dau pe pictograma apare negru si dupa se iese, nu da nici o eroare.Imi merge asphlat8 fara nici o problema dar subway surf sau unele jocuri nu de ce, ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| vLooM a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, imi apare negru si dupa imi iese din joc.
Eu cred ca este de la joc problema.

| Vvistula a răspuns:

Fiindca telefonul nu e capabil sa le ruleze.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Sunt doua variante : Ori telefonul nu suporta, ori aplicatia nu este optimizata pentru telefonul tau.