| SPYKER a întrebat:

Salut
am vazut pe okazii ro iphone 4s
foarte ieftin fata de cele din magazine.
ei spun ca e nou..si mai multe
voi ce spuneti? :-? se merita sa cumpar un iphone 4s 16gb cu 1400lei? dati-mi si mie un sfat http://www.okazii.ro/......a152655789

3 răspunsuri:
| NextGen a răspuns:

Salut SPYKER, iti dau un sfat prieteneste, niciodata nu cumpara de pe site-uri in care nu esti sigur ca sunt produse noi si originale! Si sa revenim, 1400 de lei pentru un iphone 4s? Nuuu. Daca mai pui inca 200 de lei iti iei un Samsung Galaxy S4 si poti fii perfect multumit fara niciun dubiu! Nu fa prostia sa iti iei iphone 4s cu 1400 lei, chiar daca nu mai ai bani sa mai pui 200 lei pentru un Samsung Galaxy S4, ia-ti un Samsung Galaxy S3 la 1000 lei, foarte performant si care te tine

| Andrei22m a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......a153389031

e unul si de 32 GB la aceeasi bani :)

| Tovarashu a răspuns:

Salut! Produsul pe care l-ai ales in linkul de mai sus apartine unui vanzator foarte de incredere pe Okazii. Asadar, sa nu ai niciun dubiu ca produsul nu este nou.
Ca alternativa, iti recomand un alt iphone 4S de la un alt vanzator bun de pe Okazii, la 1150 RON: http://www.okazii.ro/......a153809578

Singurul dezavantaj este ca nu-ti ofera casti si cutie, dar telefonul este nou, nefolosit, neactivat.

Succes!