| bogdan19946 a întrebat:

An un telefon goclever quantum 4 si am spart display-ul. Am cautat si nu am gasit de unde as putea cumpara altul. Stie cineva un site sau ceva du unde pot cumpara un alt display?

Răspuns Câştigător
| AliLina2 a răspuns:

Salut Bogdan,din pacate aceste branduri precum Go Clever,Evolio,E-boda,Myria, etc, nu produc si accesorii pentru telefoanele lor(in afara de baterii externe sau huse, respectiv). poti cauta pe olx modelul tau, daca vrei sa iti iei altul la fel(desi nu te sfatuiesc)te costa 150 de lei.
Parerea mea, pe viitor sa iti cumperi marci mai cunoscute, pe care producatorii ii intereseazs si de nevoile cumparatorului, nu numai banii.
Salut si mult succes!

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Concluzia:
E bine sa folosesti o husa cu coperta pentru telefon.
E mai ieftin decat un ecran sau un telefon nou.