| anonim_4396 a întrebat:

Ar merita sa-mi iau un Allview p5 life?
http://www.emag.ro/telefon-mobil-allview-dual-sim-8gb-bl ack-p5-life/pd/D5SVMMBBM/
Nu sunt sigur daca sa-l cumpar sau nu deoarece am auzit ca la marca asta sunt puse piese din China.Cu alte cuvinte poate fi o chinezarie.Deci ar trebui sa-l iau sau nu?

1 răspuns:
| Solutionistul a răspuns:

Salut, link-ul de mai sus nu e bun. Eu am incercat telefonul o scurta perioada de timp si nu am intampinat nicio problema. Parerea mea e ca la banii aceia de alegi cu un smartphone performant.