| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,are cineva idee de ce mi-se tot restarteaza telefonul? e un Sony Ericsson xperia arc s,dupa ce a iesit din service a inceput sa se restarteze singur, inainte nu a facut asa. Funda celui care imi spune ce are

4 răspunsuri:
| Musat_Sergiu_1994 a răspuns:

Este numa din cauza softuluihappy are o eroare happy asa am patit si eu am bagat alt soft si nu amm ai avut treaba cu telefonu...incearca sa faci update la soft sau daca nu baga softu din nou happy

| adrianbestboy98 explică (pentru Musat_Sergiu_1994):

Nu merge sa fac update, daca fac o sa se msite mai prost ca acum

| Musat_Sergiu_1994 a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Nu ii adevarathappy un update nu face telu sa se miste mai prost il imbunatatestehappy incearca macar ca nu ai nimic de pierdut

| adrianbestboy98 explică (pentru Musat_Sergiu_1994):

Am citit parerea altora care au facut update si nu se merita