| lokytou a întrebat:

Are cineva versiunea android lollipop 5.0.1. pe Samsung galaxy s4? Mi-a aparut "actualizare software" si am apasat pe ala si inainte am avut kitkat 4.4.2.

5 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

De asemenea am actualizat s4-ul meu acuma 3 saptamani la noul sistem de operare(cei care nu ma cred, fb.com/atipichd) pe langa KitKat are destul de multe erori, bug-uri si probleme, la interfata nu-mi place ca nu pot face swipe nici in setari si nici in dialer, in rest imi place, o interfata noua, prietenoasa si aratoasa totodata, mai rapida ca cea vechie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am S4 si am androidul 5.0.1 de cateva zile. Fa-i update ca merge mai bine.

| RusescuO a răspuns:

Si eu am S4 si si mie mi s-a actualizat dar nu am schimbar androidul pentru ca deja KitKat ocupa 9 GB. Ce s-a intamplat mai departe?

| lokytou explică (pentru RusescuO):

Iti trebuie doar maxim 3 GB din memoria telefonului si am facut update si totul e nou, adica mai dureaza sa obisnuiesti cu androidul lollipop

| KingTheKing a răspuns:

Eu am lollipop pe s4 si pot spune ca sunt multumit doar ca mananca cam mult din ram daca ma intrebi pe mine! Dar in rest e super ok! Mai ales interfata!