| bibi5961 a întrebat:

Salut, as avea nevoie de o aplicatie pentru ios de monitorizare a telefonului respectiv. Sa vad locația telefonului în timp real (sau macar aproape în timp real). E vreo aplicatie free pentru ios care face treaba asta? Am acces sa instalez aplicația. Multumesc!

5 răspunsuri:
| leapșa a răspuns:

Aplicatiile Find my Friends si Find iPhone.
Trebuie sa te loghezi cu contul Apple pentru a le putea folosi.

Răspuns utilizator avertizat
| leapșa a răspuns (pentru ramon2473):

Ba nu trebuie sa stie nici o parola pentru Find my Friends, atata timp cat persoana respectiva foloseste aceasta aplicatie cu acordul de a-si face publica locatia.

| xSega a răspuns:

Find my iPhone

| ViCtOrItA77 a răspuns:

Aceasta aplicatie se numeste GP-S (gipias) Pentru a functiona este nevoie de a fi instalata de un profisional atunci ea va lucra fara indoiala si va arata locatia fixa a telefonului. Iar daca vreai sa instalezi singur saupa pe play marchet GP-S si instaleaza sunt unele cu plata si unele fara. Cred ca acel fara plata nu va functiona bine. Sper ca te-am ajutat happy