| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as dori doar opinia voastră pentru ca am o idee dar sunt nehotărât daca e in regulă sau nu.

Vreau sa vand 3 telefoane si primesc in jur de 3500 lei, la banii ăștia ma gandeam sa mai adaug eu ceva si sa îmi iau un s22 ultra nou sau un s21 ultra recondiționat. Telefoanele care vreau sa le vând fiind un s10 plus, xiaomi 11t aproape nou, iphone 7 plus.

Va mulțumesc tuturor anticipat!

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu e absolut deloc in regula...

1 răspuns:
| UserRo10 a răspuns:

Cumpara-ti telefon cand ti-l permiti sa cumperi fara a ramane lefter. Din astea 3 tine unul si bun si cu restul faci ce vrei