| xVictor a întrebat:

As dori sa cumpar telefonul OnePlus 5T dar din review-urile de pe Youtube nu intelegi mare branza, sunt facaturi, platiti sa le faca reclama buna. Acum, sa trecem la treaba: Cine imi poate spune ceva despre aceasta firma, cine imi poate spune daca cel putin acest telefon va avea mereu updateuri si nu va fi lasat uitat ca Asus cu zenfonurile si cine imi poate spune din propria experienta cu acest telefon ( doar adevar ) are funda si sincerele mele multumiri. Va multumeac anticipat.

6 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Am detinut un OnePlus 4, la prima cazatura a sarit displayul, l-am "apasat" inapoi si a mers binisor pana a cazut din nou si a crapat, am realizat ca nu merita sa il schimb, insa ca si design OnePlus 5T arata mult mai bine, insa nu cred ca se compara cu S8 sincer sa fiu si sunt cam la acelasi pret.

| xVictor explică (pentru LuciWv):

Pe net am vazut ca asta e chiar mai rapid decat s9... sau chiar egale dar mna... de asta zic. vreau din propria experienta pentru ca sunt in suedia si nu stiu ce sa-mi iau? adica e greu, sunt zeci de telefoane dar urasc Samsung si Apple.

| Alex_Florin_1980 a răspuns:

Sa stii un lucru. telefoanele one plus sunt decente totusi mai bine ti-ai lua alt telefon ( din punctul meu de vedere). faza cu oneplus este ca firma la inceput ca orice firma normala a inceput de jos dar ea nu si-a facut multa reclama pe net prin anunturi si alte chesti. ei au fost mai destepti putin. ei au trimis telefoanele celor care le testeaza pe internet ( george buhnici de exemplu) si le-a placut telefonul, astfel telefonul a devenit popular si dorit. eu zic sa-ti iei alt telefon. nu doar ca piesele sunt scumpe dar se strica si repede (un prieten a patit). funda?

| xVictor explică (pentru Alex_Florin_1980):

De asta am ai intrebat? vreau din propria experienta sau trairi de altii vazute de cei care comenteaza? Nu vreau sa arunc banii si urasc Apple si Samsung.

| Alex_Florin_1980 a răspuns (pentru xVictor):

Well, depinde ce vrei sa faci cu telefonul si cati bani ai si ce telefoane mai sunt pe-acolo nu te pot ajuta fiindca nu sunt de acolo.

| Alex_Florin_1980 a răspuns:

P.s oneplus face destul de multe updateuri.