| Marian6969 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un telefon si nu stiu pe care sa il aleg
1. iphone x
2.Huawei p20 pro
3.Samsung s9

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Vrei securitate si fluenta in aplicatii dar "0 baterie"? Ia Iphone. Mai ales daca iti convin aplicatiile si daca nu vrei sa-ti faci griji ce si cum ruleaza. Si sa fi pregatit sa-l schimbi usor in cativa ani.
Vrei o camera extrem de buna, o baterie buna si procesor superb? Ia-ti Huawei. Bate ce vrei pe camera (aproape tot ce vrei, orice zice oricine. "Pe moment", nu mereu.)
Vrei sa ai si "marca" si multe altele? Ia-ti S9, e bun. Vezi la ce-ti trebuie, cati bani esti dispus sa dai etc.

| ziftode a răspuns:

Iphonez e Apple, Apple sux ass, doar d'aia... macar ca nu are buton de back si tot nu mi-as mai lua Apple, in veci, vecilor, AMIN... ca sa nu mai vorbim ca are decupata o bucata buna din partea de sus a ecranului, care arata ca ultima cizma!

Huawei e bun, dar e prea scump pentru un produs chinezesc, in plus americanii l-au banat pentru ca are spyware direct in firmware, iar site-ul cu top-uri de camere video, de asemenea l-au sters din top, din cauza ca umbla cu fofarlica si au facut un soft care pacaleste topul de camere de telefon, deci E CAM FAKE... punct!

s9 e marea feblete, eu asta mi-as lua, data viitoare cand imi iau un telefon

| Andy1235 a răspuns:

S9.
Pana si co fondatorul Apple a spus că Samsung e mai bun.

| Andrei231444 a răspuns:

Eu iti recomand Samsung s9 are un Android mai capabil ca Huawei, iphoneul x nu e ceva bun eu am iphone x si iti da nervi,