| Geoblueyes19 a întrebat:

Salut..as dori sa-mi cumpar un telefon cu Android si nu stiu ce sa aleg..trebuie sa ma incadrez in suma de 100Euro.initial m-am gandit la Samsung galaxy mini dar nu se mai gaseste pe stocurile magazinelor de telefonie..solicit raspuns urgent, dau funda!

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu mi-am luat un S2 de la eMAG si au fost cat se poate de seriosi, telefonul a ajuns in 2 zile si la un pret foarte bun.Asta dupa ce am umblat prin toate magazinele din Bucuresti.
Intra pe site si vei gasi telefoane la un pret mult mai mic si pe stoc, chiar si galaxy mini.
http://www.emag.ro/......EN8C7BBBM/

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Sa stii ca in magazine mai 'necunoscute', daca pot sa zic asa, telefoanele care le vrei tu mai ieftine!
Nu pot sa iti dau telefoane pana la 100 euro, iti voi da pana la 500 ron (~115euro)
Galaxy Mini 2 - 470 Ron - 110 Euro
Acer Liquid Mni - 450 Ron - 100 Euro
http://www.alliselectronics.ro/......y-sl-negru
asta e ciudat...cred ca este un bug de scrie 350ron...

| COOLboY a răspuns:

Cel mai performant telefon de acest pret este Huawei U8510 Ideos X3. Are camera de 3. 15MP, procesor 600Mhz cu un GPU Adreno 200 (iti va merge Temple Run, Subway Surfers, etc.), ecran de 3.2 inch, camera secundara VGA (0, 3MP). Destul de bun telefonul, il gasesti la QuickMobile.ro la pretul de 439, 90 LEI. Daca vrei ceva mai "de firma" iti recomand LG Optimus Me, dar iti spun ca este mult inferior Huawei-ului de mai sus, chiar daca are un pret la QuickMobile de 349, 90 LEI.

PS: Sa imi trimiti mesaj privat cu modelul telefonului achizitioat.