| Amazingbody a întrebat:

Salut as dori sa-mi cumpar un telefon si nu stiu si mi-au placut LG optimus L9 2 si Nokia Lumia 625 care este mai bun si care ar merita cumparat?( am auzit ca la LG nu prea te tine bateria )

1 răspuns:
| mihaixliquid a răspuns:

Salutare,ai aici o comparatie http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5438&idPhone2=5650 cat despre baterie pot sa spun ca as alege Nokia 625 pentru durata bateriei(1, 5-4 zile), cat despre functii, aspect si performanta as alege LG l9.si oricare dintre cele 2 dispozitive achizitionezi nu este necesara formatarea bateriei pentru ca vine deja formatate din fabrica