| DoarUnPieton a întrebat:

Salut as dori sa stiu daca de exemplu sunt in autobuz iar eu am pe telefon 200 mb trafic de net pe mobil de la cosmote pot face hotspot si sa am net pe tableta?

Răspuns Câştigător
| kzd a răspuns:

Se poate transmite pe tableta.

3 răspunsuri:
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Pai....Depinde ce telefon ai si daca telefonul tau are WLAN trebuie sa verifici daca poate transmite internet.Nu trebuie anumite programe pe telefon trebuie doar sa aiba inclus WLAN si sa poata transmita. Sper ca te-am ajutat.

| DoarUnPieton explică (pentru FlorinSalamNr1):

Deci se poate sa fac acest lucru

| FlorinSalamNr1 a răspuns (pentru DoarUnPieton):

Daca ai WLAn incorporat in telefon si el poate transmite la alt dispozitiv internet da