| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as dori un telefon bun sub până în 400lei, fix, dau funda!

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Here you go, ca sa nu te las fara raspuns: https://www.pcgarage.ro/......tte-black/

12 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Un telefon care rezista la cazatura, apa, perfect pentru cei care lucreaza in constructii sau pe teren:
https://www.emag.ro/....../DMDLLMBBM

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Bula):

Foarte misto CAT-urile, insa in cazul de fata cred ca e de presupus ca omul vrea ceva cu functii smart, nu un dumb phone de batut cuie si sarit cu el in balti.

| Bula a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

El a intrebat de un TELEFON BUN. happy
Chiar este bun, si e telefon, chiar daca nu e smart (asta nici nu a specificat).

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Bula):

De acord cu tine, dar majoritatea pustimii din ziua de azi cand zic telefon daca le pui in fata un de-asta sau un 3310 (stii ca e ala nou, 3G, nu? Si-a luat taica-meu la sfatul meu, foarte ok jucaria) au impresia ca ii injuri.winking

| Bula a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Da, dar 3310 nici nu se compara cu CAT B30 ca rezistenta (mecanica si la apa).
Unul din muncitori si-a scapat telefonul in cuva cu mortar si l-a gasit doar in a doua zi, cand l-a sunat. happy
A functionat perfect si dupa ce l-a spalat sub robinet!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Bula):

Da, clar. 3310 nici nu se vrea a fi waterproof sau de batut cuie. E doar un feature phone rezistent. Eu am un Philips dual SIM de asta gen Nokia 1100 si s-a spart plasticul intr-un colt de la utilizare - doar tinut in casa, ca e telefon de backup, vorbit la el destul de rar, nu il scap pe jos, nu bat cuie cu el...

| RAUL28823883884 a răspuns (pentru Bula):

Voiam ceva mai,, smart " daca raman fara ciocan, îl cumpar fără ezitare rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Xiaomi redmi 7A sau Nokia 4.2 da la 400 nu gasesti nou Nokia doar secound hand in schimb xiaomi il gasesti la 370 la reducere in magazinele eMAG

| Luca3472 a răspuns:

Salut! https://www.emag.ro/......DJ7BRVBBM/

Daca te uiti putin e si frumos si are si componente bune pentru pretul lui. adica 8 gb ram si primesti si cadou!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Luca3472):

Ia si te spinzura un pic cu timpeniile astea! 8 GB RAM? RAM? Ai habar ce e ala RAM?

| RAUL28823883884 a răspuns (pentru Luca3472):

Mersi mult, dar e destul de slab, ti-as fi dat si tie funda, daca aveam cum sad