| sdad a întrebat:

As fi curios intre un Iphone 6s si un Samsung S7 Edge voi ce a ti alege, eu as vrea sa ma tine cel putin 2 ani avand in vedere ca am grija de telefoane. Care dintre ele ar putea sa se miste aproape la fel de bine ca in prima zi, dar m ar interesa si performantele si rapiditatea? happy

Răspuns Câştigător
| blackwolf906 a răspuns:

Samsung s7 edge asta e clar..Cu mult mai rapid datorita celei mai noi versiuni de Android plus are mai multe chestii pe care IOS-ul nu le are si nu in ultimul rand o viata a bateriei bunicica.Dar nah totul depinde de tine si gusturile tale... Daca vrei ceva de fite ia-ti Iphone, daca vrei ceva care sa reziste in timp ia-ti Samsung.

4 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

IPhone va fi intotdeauna mai performant decat un Samsung.
As alege iPhone in orice zi a saptamanii.

| SHINeeTaemin a răspuns:

Iphone.

| Chernobyl a răspuns:

Iphone

| ByeBye a răspuns:

Iphone este recomandat pentru longevitate, primeste update constant, performanta este relativ aceeasi ca in prima zi, mai multa stabilitate si securitate. Samsung a inceput sa ofere si ei o experienta asemanatoare dar nu se compara.