| SkenWell a întrebat:

As putea muta toate datele de pe un telefon cu Android pe unul cu Ios? Adica gen jocuri sa le reiau de unde am ramas ultima data pe Android,gen clash royale, Mobile legends...?

Răspuns Câştigător
| سربان_ماريانا_1994 a răspuns:

La jocuri poti relua atunci cand introduci datele contului... daca e un joc in care nu te ai conectat prin e-mail...nu cred iti pastraza.La clash royale stiu ca merge ca e cu cont

| SkenWell explică (pentru سربان_ماريانا_1994):

Pe Mobile Legends sunt logat cu Google Play si cu Facebook, nu stiu ce sa zic

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

La jocurile cu care te-ai inregistrat cu Facebook de exemplu, da. La cele cu google play nu.

| plsgoogleIT a răspuns:

Din cate stiu eu da, cand iti deschizi contul iti da la alegere 3 variante

| andreeaghee a răspuns:

Nu,nu poti