| Rollo a întrebat:

As vrea daca se poate sa imi recomandati un smartphone, de preferat cu android, si sa nu coste mai mult de 1000ron. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| NoName2105 a răspuns:

Si eu am pus o intrebare asemanatoare si am primit un raspuns chiar foarte bun! Iti dau link-ul si mult succes la alegerea telefonului!;) - http://www.tpu.ro/......alaxy-ace/

3 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

As mai adauga putintel si as merge pe un S Plus sau Advance.
Sincer, saturat fiind de Android eu as merge pe WP si as opta pe un Lumia, in cazul tau 710.

| COOLboY a răspuns:

Samsung Galaxy Ace Plus

| xxGeorgexxx a răspuns:

Samsung galaxy 2 sau star (le-am avut pe amandoua, merita ). Funda pls daca ti-am fost de ajutor