| BezeaToxica a întrebat:

As vrea peste 1 an sa imi iau un Samsung galaxy s advanced,si as dori sa il cumpar de black friday in speranta ca se va ieftini(ce credeti poate sa ajunga pe: eMAG,evomag, ilex, sau pe alte siteuri de incredere, la 500 lei?)Stie cineva pana la cat % se pot ieftini telefoanele? FUNDA si VOT!

1 răspuns:
| Elisa100 a răspuns:

Pai. Cu siguranta nu o sa ajunga la 500 de lei, dar cred ca de black friday il poti lua la vreo 700 de la eMAGwinking