| EnjoyNightcore a întrebat:

Salut, as vrea sa achizitionez un Samsung galaxy trend 2 as dori sa imi spuneti daca merita cumparat big grin

Răspuns Câştigător
| GeorgescuFlorin20 a răspuns:

Salut, da merita de aici mi-am luat eu si sunt telefoane foarte bune!
http://bit.ly/1KZjiyk

5 răspunsuri:
| KLiNK a răspuns:

Salut. Este un telefon destul de slabut. Adica sa nu te astepti sa ruleze jocuri fluent sau sa faca cine stie poze.

| tractorisul a răspuns:

Salut! a avut bunica-mea, eu zic ca nu merita cumparat merge foarte greu, mai ales daca il folosesti pentru net

| EnjoyNightcore explică:

A

| EnjoyNightcore explică:

A