| vladas2005 a întrebat:

As vrea sa achizitionez un telefon, m-am oprit la doua dintre ele si sunt in dubii. Telefoanele sunt Samsung Galaxy A7 si Huawei Honor 8x. Din reviewurile pe care le-am vazut am constat ca Honorul e mai rapid si designul nici nu mai vorbesc. Dar la Samsung sunt atras de soft, deoarece sunt posesor de Samsung Galaxy J5 2017 si imi place softwareul userfriendly, dar recunosc ca ma atrag acele 3 camere care din cate am vazut in teste sunt mai slabe comparativ cu cele de pe 8x. Cu interfata de la Huawei cred ca m-as putea obisnui, avand in vedere capacitatile telefonului. O mica parte din mine ma indruma spre Samsung, dar sincer ma atrag designul si rapiditatea 8x ului. Sper ca nu v-am plictisit si as vrea sa ma ajutati cu niste argumente pro si contra ale ambelor telefoane. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Caută-le în magazine și să testează-le personal.
Ambele au avantaje și dezavantaje.
https://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9340&idPhone2=9313

| DenisIonut01 a răspuns:

Eu zic sa iei Honor 8x, incerci si tu ceva nou