| Andrei1727937 a întrebat:

Salut. As vrea sa fac un cont de whatsapp cu numar de Anglia (sunt in Romania) pot face asta? Sau pot face cont de whatsapp cu numar de Anglia fara sa am acel numar existent?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te condamni singur la nefericire cu gelozia asta bolnavicioasa.
Da-i pace femeii, ca de vrea sa te insele, o va face oricum, chair si de mana cu tine.

| Lukasssz a răspuns:

Wtf,de ce ai vrea sa faci asta?

| Andrei1727937 explică (pentru Lukasssz):

Am o iubita. Iubita mea a avut un iubit din Anglia si ii am numarul ( nu intreba cum sau de ce ) nu au mai vorbit de 1 an chiar 2 si sunt curios daca ar vrea sa il intalneasca pe la spatele meu sa vad daca tine la mine sau nu. Ma voi da drept el si voi vedea daca ma va insela sau nu. Asa imi voi da seama daca merita sa o am ca iubita

| dinaprilie a răspuns:

Nu. Whatsap merge doar daca este aspciat unui numar de telefon. Cumpara un nr de amglia online si asta e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai roamingul activ pentru numarul de Anglia poti, pentru ca vei primi un mesaj cu un cod de activare pentru whatsap pe numarul ala.
Fara sa ai numarul nu poti pentru ca te afli in situatia mentionata mai sus de mine, vei primi mesaj cu cod de activare si daca nu ai numarul ala e fix degeaba.