| Cossmyn16 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un iPhone 5 refurbished de pe Cel.ro la pretul de 1500 lei. As vrea sa stiu daca vine cu defecte, daca ii lipseste incarcatorul castile cheita pt nano-sim sau de ce pretul lui este asa mic fata de unul nou?

Răspuns Câştigător
| AKARA0 a răspuns:

Man,mai bine nu-ti iei de pe net, pentru ca toate piesele sunt vechi si carcasa este cea originala, nu ti-as recomanda sa-ti iei de pe net pentru ca toti se plang de multe defecte ale telefoanelor de pe net. Poti sa-ti iei pur si simplu unul de la Germanos sau de la un magazin de telefoane special.

4 răspunsuri:
| Cossmyn16 explică:

Da dar la Germanos nici macar nu au iPhone 5...

| Cossmyn16 explică:

Atunci ce ai zice de un iPhone 4s? Merita cumparat?

| iavan a răspuns:

Mai ine iti iei ipone 5c dupa eMAG dar trebuie sa mai pui pe langa suma ta 150 lei ai incredere de la eMAG mi-am cumparat si eu tableta comndata si e livrare geatuita in toata romania.Bafta!

| iavan a răspuns (pentru Cossmyn16):

Mai de graba 5c