| Cristian_Corneliu_M._1996 a întrebat:

As vrea sa îmi cumpăr un iphone 6 replica de pe un site si e 350 leu si ma gândesc sunt bune de ceva adică sa vorbesc si sa ma dau mare recunosc va rog ajutați-ma sa iau sau nu eu vreau mult dar îmi e a dau banii degeaba si il țin in service mai mult

4 răspunsuri:
| YoNoMember a răspuns:

Nu iti lua replica. Mari dureri de cap si cheltuieli inutile de bani o sa ai. Mai bine ia-ti un smartphone nou si original acum de Black Friday. PS : e pe 27, luna asta, noiembrie.

| TheHellBoyHB a răspuns:

Replicile Iphone au Adnroid la baza in Chineza. Poti sati cumperi daca stii chineza! happy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU îţi recomand să cumperi "replica" ( fie şi "1:1 replica identica, cu originalul" a ) nici unui model de telefon deoarece nimeni nu-ţi poate "garanta" performanţele acelor modele şi vei avea diverse probleme ( nefuncţionare, defecte, nu vor rula unele aplicaţii/jocuri, etc. )...
NU vă mai "aruncaţi" banii degeaba!

Toate cele bune!

| Sparkii a răspuns:

Sunt facute din rebuturi.Copia nu este ca originalul..Eu am avut un s4 replica si sa stii ca Nokia c1 era lux pe langa ellaughingPrima saptamana merge ok da dupa mai bine il arunci.....Mai bine un s2 de bani aia tongueReplica este proasta rauuuuu...