| Gabrielbalu24 a întrebat:

Salut, as vrea sa imi cumpar un Orange Hiro si as vrea sa stiu cam cat tine bateria..Plus ca nu ai acces la ea si zic sa nu ma pacalesc cu el. Doar de baterie vreau sa stiu, in rest dupa ce am vazut prin review-uri mi se pare un telefon calitate/pret foarte bun!
Cine stie sa ma ajute si pe mine!
Multumesc!

1 răspuns:
| VladHelp a răspuns:

Cheia este sa il tii la incarcat intre 12-24 ore IMEDIAT dupa achizitionare. Daca faci asta, bateria se va obisnui sa tina destul de mult. Bafta!