| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

As vrea sa imi cumpăr un smartphone de la Altex.Intrebarea este pot să îmi cumpăr eu sau trebuie sa nu-l cumpere unul dintre părinți dacă nu am 18 ani( fac in toamna). Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Marynell a răspuns:

Daca il cumperi in rate da trrbuie un adult
Dar dca il cumperi cu bani toti odata nu e nevoie sa ai 18! Mult noroc

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca il iei cu banii in mana nu ai nevoie de parinti.

| Cedry2k8 a răspuns:

Gandeste logic. Daca vrei sa-ti cumperi o punga de chipsuri trebuie sa ai 18 ani? Il cumperi, bon fiscal, garantie, si aia e. Normal ca ai voie.

| GyuliaYrina²¹ a răspuns:

Eu te-as sfătui sa cumpere părinții ca daca este o problemă ca nu ai 18 ani...Asta te-as sfătui.