| Maryan14 a întrebat:

Salut, as vrea sa imi cumpar un telefon si nu ma pot hotara intre Samsung S6500 Galaxy Mini 2 si Samsung Galaxy Young S6312, chiar nu stiu ce sa aleg, astept pareri si argumente.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca tu nu stii ce-ti trebuie, noi de unde sa stim?
Cauta-le caracteristicile (Google) si compara-le.

| AnNaa67 a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Y si ti-l recomand.Este de nota 10, din partea mea. Are Android, deci poti descarca multe jocuri sau aplicatii gratis, deci nu te plictisesti. Ai WiFi si in cutie primesti incarcator si cablu de date. Din punct de vedere al... Cum sa zic, cat de frumos e, e super ok. Sper ca te-am ajutat.

| maf16 a răspuns:

Cu incredere recomand Galaxy S2 mini, e mult mai oke, Funda?

| mariuster a răspuns:

Samsung Mini 2 :
-Sistem de operare: Android 2.3.6
-Rezolutie : 320 x 480 pixeli
-Baterie
[daca vorbesti 12ore
[standby 25 zile
[tip baterie : Li - Ion
-Procesor : Single core, 800 MHz
-Camera : 3 Megapixeli
-Spatiu de stocare : 4 GB

Samsung Galaxy Young:
-Sistem de operare : Android 2.3
-Rezolutie : 240 x 320 pixels
-Baterie :
[daca vorbesti 17 ore
[standby 35 zile
[tip baterie: Li - Ion
-Procesor : Single core, 832 MHz
-Camera : 2 megapixeli
-Spatiu de stocare 160 mb

Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Maryan14 explică (pentru mariuster):

Acela este alt Samsung galaxy young, uitel aici pe cel care il vreau http://www.emag.ro/......EV5LNBBBM/

| Maryan14 explică (pentru mariuster):

Acela este alt Samsung galaxy young, uitel aici pe cel care vreau sa il iau http://www.emag.ro/......EV5LNBBBM/

| R0BERTT a răspuns:

Galaxy mini 2! Eu pe asta il am si sunt multumit!