| MeMe123 a întrebat:

As vrea sa imi readuc telefonul la setarile din fabrica! Cum fac sa nu pierd conversatiile de pe whatsapp? Mersi dau funda!

2 răspunsuri:
| Tudor_Mihai_1994 a răspuns:

Muta aplicatia pe un card. Si dupa reseteaza telefonul. Vei pierde ce ai in telefon dar aplicatiile de pe card vor ramane

| gelu1970 a răspuns:

Daca ai activata copia de siguranta, dupa reset, cand instalezi whatsapp si startezi aplicatia, o sa te intrebe daca vrei sa restaurezi conversatiile whatsapp.