| Costin_Stefan_M._1999 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti si mie parerile voastre.

merita un HTC one Mini pe un Iphone 4 liber de retea 16GB Negru?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege HTC One Mini deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......40_168.php

Toate cele bune!

7 răspunsuri:
| comsacodrut a răspuns:

Htc one e mai bun

| 404namenotfound a răspuns:

Nu merita, iphone-ul (4) e in jur de 400 lei la mana a doua. De ce nu vinzi HTC-ul si iti cumperi un 4s? IOS-ul e peste Android.

| Costin_Stefan_M._1999 explică (pentru 404namenotfound):

E greu sa gasesti un cumparator pentru HTC one mini. asta am si vrut si acum caut un schimb cu 4s

| AnKuXor a răspuns:

Mai bun e HTC one

| yocris14 a răspuns:

HTC one "MINI" oameni buni, nu o sa se compare HTC-ul cu iphone-ul, doar ca Iphone-ul are mici dezavantaje fata de restul telefoanelor mobile, daca doresti sa trimiti ceva prin bluethoot o sa ai probleme deoarece se pot transmite date prin intermediul bluethoot-ului doar intr-e telefoanele de aceeas marca "adica Iphone". In rest depinde si pentru ce vrei sa il folosesti, mai sunt dezavantaje si in OS "Sistem de Operare" unul HTC este pe Android iar Iphone-ul este pe IOS nu o sa poti avea multe aplicatii sau aceeasi performanta pe care o ai pe Android... Cu toate ca ios-ul functioneaza mai bine decat androidul eu ma refer la partea aplicatiilor.

Acum depinde de tine pentru ce vrei sa il folosesti.

Sper ca te-am ajutat o zi buna.

| AnKuXor a răspuns (pentru yocris14):

Inteleg ca e mai bun I OS dar I-Phone 4 e naspa ca e lent. Daca era macar un I-Phone 5 da.

| Costin_Stefan_M._1999 explică (pentru AnKuXor):

Am avut 5 si tot nu mi-a placut.