| Necunoscut23 a întrebat:

Salut.As vrea sa-mi cumpar si eu un telefon ma gandeam intre Samsung galaxy S5 Second hand si Allview-p9-energy-mini nou.Care e mai bun? Vreau sa ma si tina.

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Allview sa fugi de ele. La inceput totul e frumos dar dupa un timp incep sa apara problemele la baterie. Am asa ceva si dupa un an nu prea mai sunt multumita de el adica noaptea mi se descarca 30 % din baterie. Mai bine mai astepti si iti iei ceva mai bun la prima mana. Telefoanele nu sunt vandute fiindca sunt bune. Probabil si acele are probleme cu bateria si nu numai. Dar daca vrei neaparat poti sa incerci allviw.ul macar stii ca nu l.ai luat deja stricat

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Allview in niciun caz dar nu recomand sa iei un telefon la mana a 2-a, nu stii in ce stare il primesti si categoric n-o sa te tina mult cum iti doresti. Mai bine investeste cativa banuti si ia un telefon nou, nu conteaza ca e un model mai vechi

| octav005 a răspuns:

As recomanda s5. la sunet in casti stiu ca Allview se aud incet

| OnePiece a răspuns:

Allview sunt vai de mama lor, ia S5 Neo daca tot vrei Samsung

| dfeel a răspuns:

S5 fara dubii dintre acestea doua.
Totusi, ce buget ai?