| JimmyTraore a întrebat:

Salut,
As vrea sa-mi cumpar un smartphone si nu stiu ce sa aleg dintre Microsoft Lumia 640 XL LTE si Samsung Galaxy J5. Voi ce parere aveti? Amandoua au un raport calitate-pret bun.
Ma descurc excelent pe ambele sisteme de operare.
Dau funda pentru orice raspuns pertinent.

Răspuns Câştigător
| YoBuDy a răspuns:

Salut,

Amandoua sunt apropiate la specificatii cu mici avantaje pentru Lumia 640 XL si anume (bateria este mai mare: 3120 mAh fata de 2600 la Samsung, are display-ul mai mare lumia de 5, 70 inch fata de 5, 00 Samsung, acelasi procesor, un mic avantaj la memoria telefonului SAmsung 1, 5gb fata de 1gb Lumia, aceeiasi camera 13mb iar cea secundara 5 mb).

Succes,

2 răspunsuri:
| itextrat a răspuns:

De J5 nu stiu nimic. Dar Lumia 640XL am avut. Si Lumia e chiar fain.
http://www.digitalcitizen.ro/......i-business