| soryn7777 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon care sa ma coste pana in 1000 lei. Ce telefon imi recomandati ( sa fie performant) si de pe ce site sa-l cumpar?

Răspuns Câştigător
| andreymaryus a răspuns:

Mai bine uite te aici. http://www.emag.ro/telefoane-mobile/pret,intre-500-si-1000/c azi comanzi maine primesti si fara alte taxe. funda?

| PreaTareღ a răspuns (pentru andreymaryus):

La mine tableta este folositoare, Poti juca peste 50.000 + Jocuri. Si am vazut la 900 Ron cu 5 GB

12 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Depinde ce-ti doresti tu. Querty, touch screen.
Eu am Nokia E5. Costa 7 milioane. Am ales Nokia pentru ca e printre cele mai rezistente telefoane. Am vrut cu taste dar ceva mai diferit deci am ales querty. Camera buna, baterie buna.
Sfatul meu e sa te uiti pe net orientativ dar totusi sa-l cumperi dintr-un magazin. Eu l-am luat de la DOMO cred. numai tin minte. dar ia in considerare si magazinele astea domo, flanco, altex. si pentru comanda pe net eu personal am incredere numai in eMAG.

| andreymaryus a răspuns (pentru PrecioussGirl):

EMAG l-am sfatuit si eu si i am pus un link cu telefoane intre 500 si 1000 lei.

| PreaTareღ a răspuns:

Daca vrei,
Poti cumpara o tableta,
Costa 9 milioane daca are android,
Daca nu, mai putin
Are ecranu foarte mare.

| andreymaryus a răspuns (pentru PreaTareღ):

Da da tabletele de 900 de ron nu s cine stie ce.

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Allview P5 Quad, era in promo la ALTEX, imi multumesti mai tarziu!

| alessa10 a răspuns:

Da stiu eu unul...LG Optimus L7... UITE SI SITUL - >=http://www.gsmarena.com/lg_optimus_l7_p700-4565.php
SPER CA TEAM AJUTAT

| andreymaryus a răspuns:

Te as sfatui sa nu ti iei nu lumnia. windows phone e naspa, nu prea gasesti aplicatii gratuite, nu poti pune imagine pe desktop, meniul e nasol, mai bine i ati ceva cu android. gasesti foarte multe aplicatii interesante si gratuite.

| ScootyPeter a răspuns:

SAMSUNG GALAXY S3 MINI.Cel mai tare telefon.E superb. Nu am avut nicio problema cu el de cand l-am luat. De pe tocmai.ro,alb,negru...Ce culoare doresti.Nou nout de pe tocmai.ro 750-850 lei. Bafta!

| soryn7777 explică:

Ce-mi recomandati ( vreau sa tineti cont de rezistenta etc nu de performanta) : Allview P5 QUAD sau Nokia n97? Funda!

| soryn7777 explică:

Scz nu Nokia n97 ci Samsung Galaxy s3 mini.

| myrel123 a răspuns:

Ia-ti un Nokia lumina 520, black.
Uite site Nokia lumina http://www.emag.ro/......DZFCXBBBM/
sau i-ati un Telefon mobil Samsung I8190 Galaxy S3 Mini, Ceramic White uite site http://www.emag.ro/......BTZKBBBM/.
Sper ca te-am ajutat si daca da funda:D