| tudorflr a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon nou si nu stiu ce sa aleg. Samsung galaxy A50 sau Huawei P30 Lite? Care ar fi mai bun si avantajos?

3 răspunsuri:
| GolopențaAdrian a răspuns:

Samsung A50 este mai avantajos si mai bun ia uite:https://www.gadgetsnow.com/......Galaxy-A50

| KevinAle a răspuns:

Eu, aș alege Samsung galaxy a50, e mai rapid și arata mai bine

| xV3N0Mx a răspuns:

Salut! Iti recomand Samsung Galaxy A50. Sa iti spun si de ce, Huawei momentan e tinta unui scandal urias cu Google, pentru ca China si Trump. Anyway, Google nu va mai oferi suport pentru telefoanele Huawei, ce inseamna asta? Pai nu va mai primi update-uri, iar de asemenea nu va mai putea utiliza aplicatiile oferite de Google (Youtube de exemplu). De aceea se va incerca pe cat posibil creearea propriului sistem de operare si aplicatii necesare, ceea ce nu e foarte usor, greu cu fiabilitatea. Poate se remediaza problema, dar sunt sanse mici, totusi actiunile Huawei au scazut drastic. Pacat pentru ca e un telefon bun...Totusi iti recomand Samsung!