| LikeForMe123 a întrebat:

Aș vrea să-mi cumpăr un telefon, preț maxim circa 4000 lei. Mă gândeam la un S10/10+ sau P30 Pro, dar nu-s excluse și alte variante. De preferat Samsung sau Huawei. Ce m-ați sfătui să aleg și de ce?

Răspuns Câştigător
| Raressssss222233337777 a răspuns:

Salut, orice ai face iti recomand sa nu iti iei Huawei. Cumpara un Iphone 11 sau un S10 / S10+ ( eu as alege plusul ).
winking

8 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Decizia finala iti apartine si este bazata pe ce te atrage pe tine in special. Poate e design-ul, poate performantele, poate camera, poate un mixt de specificatii. Eu personal(la momentul actual) prefer P30 Pro, pentru ca arata foarte bine pe culoarea Breathing Cristal, si are o camera foarte misto, repet, la momentul de fata as lua doar P30, dar poate peste cateva luni imi trece asta cu design-ul si as lua S10+, deci in final decizia iti apartine si trebuie luata dupa cum simti tu in momentul respectiv.

| aXy99 a răspuns:

A fost S10+ la 2580 RON de curand. Ar fi bun. AI putea sa mai astepti sa se lanseze Samsung galaxy S11.

| Panamax a răspuns:

Mai bine mai strangi ceva bani cu plugusorul, mai ceri la bunici, mai rabzi de foame si iti iei unul si mai tare sa moara dusmanii de invidie.

Răspuns utilizator avertizat
| Bogdan70001 a răspuns:

La banii astia cred ca iti permiti cel mai bun telefon din lume si anume OnePlus 7T PRO.
Telefonul asta este imbatabil din toate punctele de vedere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xiaomi MI 9T Pro. E in top 10 telefoane la ora actuala si costa de 2 ori mai putin ca un s10+.

| Alexandru250201 a răspuns:

Samsung tatii?

| LikeForMe123 explică:

Am cumparat Samsung S10 Plus. Multumesc pentru raspunsuri!