| ogeorgem a întrebat:

As vrea sa'mi recomandati si mie cea mai buna aplicatie pentru SMS'uri, adica o aplicatie care sa pot scrie mesaje lungi fara ca acestea sa se transforme in MMS

Răspuns Câştigător
| CMagda02 a răspuns:

Viber,acolo poti sa suni si sa scrii mesaje gratis daca ai wi-fi

2 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu stiu la ce te referi, niciodata nu mi s-au transformat sms-urile in mms-uri, nu cred ca asa ceva e posibil decat atunci cand adaugi fisiere media. Daca scrii doar text niciodata nu o sa ti se transforme mesajul in mms, in functie de telefon s-ar putea ori sa il transmiti tu pe bucati, ori sa il primeasca celalalt pe bucati.