| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi schimb cnp-ul de pe cartela mea de Orange. Pe cartela este cnp-ul tatalui meu si de aceaa nu pot sa bag o oferta din Orange young. Imi spune-ti si mie un format de cerere pentru a o trimite la Orange ca sa inlocuiesc cnp-ul lui cu al meu va rog?

4 răspunsuri:
| fraiere a răspuns:

Da scrie pe calculator www.orangeyoungcnp.ro

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Pentru aceasta schimbare iti recomandam sa te adresezi unui magazin Orange, impreuna cu cartela PrePay si actul de identitate.
O zi buna,
Orange Helper

| laur8814 a răspuns (pentru OrangeHelper):

Am facut deja acest lucru si nu va suparati dar toti cei de acolo au fost niste incapabili. M-au trimis sa fac cerere dar nu normala ci cum scrie la Orange si sa am intorc ca imi trimit ei cererea la Bucuresti.

| laur8814 a răspuns (pentru fraiere):

Nu merge!